Кронштейн для сідла з гаком, складаний, чорний, Kerbl, Kerbl
SKU
32845
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 32845 |
| Старий код SKU | 05-0306 |
| Код постачальника | 32845 |
| Колір виробника | чорний |
| Основний EAN-13 | 4018653328453 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 83025000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/360 |
| Чиста ширина продукту | 16 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 46 cm |
| Чиста вага продукту | 0.849 kg |
| Ширина коробки | 36 cm |
| Висота коробки | 19 cm |
| довжина коробки | 63 cm |
| Вага коробки | 17.72 kg |
| Маса нетто | 0.85 kg |
