Кронштейн для вуздечок, металевий, червоний, Kerbl
SKU
32361
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Колір виробника | червоний |
| Другий код | 32361 |
| Старий код SKU | 05-0303 |
| Основний EAN-13 | 4018653323618 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 32361 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 83025000 |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/60/1440 |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
| Чиста висота продукту | 13.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 9.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.15 kg |
| Маса нетто | 0.15 kg |
