Кронштейн для вуздечок, пластиковий, червоний, Kerbl
SKU
324465
- виготовлений з високоякісного пластику
- для монтажу на стіну
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Старий код SKU | 05-3218 |
| Код постачальника | 324465 |
| Колір виробника | червоний |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Походження | Зроблено в Німеччині |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/144/1296 |
| Чиста ширина продукту | 8.7 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 13 cm |
| Чиста вага продукту | 0.05 kg |
| Ширина коробки | 37 cm |
| Висота коробки | 32 cm |
| довжина коробки | 73 cm |
| Вага коробки | 7.2 kg |
| Маса нетто | 0.05 kg |
