Круглий металевий кілок, 105 см, з отвором, Ø 7 мм, подвійний, загострений, упаковка 10 шт., Kerbl
SKU
44456
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Код постачальника | 44456 |
| Основний EAN-13 | 4018653444566 |
| Загальна довжина | 105 см |
| Другий код | 44456 |
| Тип стовпчиків | Метал |
| Матеріал | Метал |
| Країна походження | Chiny |
| Діаметр | 7 mm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Маса нетто | 0.45 kg |
| Код CN | 73269098 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/1000 |
