Курник, 222 х 115 х 200 см
SKU
82806
| Другий код | 82806 |
|---|---|
| Код постачальника | 82806 |
| Основний EAN-13 | 4018653828069 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 44219999 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Так |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/41/83/95 |
| Чиста ширина продукту | 80 cm |
| Чиста висота продукту | 92 cm |
| Чиста довжина продукту | 120 cm |
| Чиста вага продукту | 118.5 kg |
| Маса нетто | 118.5 kg |
