Курник Emma, 146 х 74 х 85 см, Kerbl
SKU
81702
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81702 |
| Код постачальника | 81702 |
| Основний EAN-13 | 4018653907986 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 44219999 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/8/145/345 |
| Чиста ширина продукту | 80 cm |
| Чиста висота продукту | 20 cm |
| Чиста довжина продукту | 120 cm |
| Чиста вага продукту | 33.6 kg |
| Маса нетто | 33.6 kg |
