Куртка для собак Teddy, 55 см, синя, Kerbl
SKU
84934
- водонепроникний і вітрозахисний матеріал
- м'яка флісова підкладка
- світловідбиваючі смуги на кишені на спині
- знімний капюшон
- регулювання в області живота
- можна прати при 30°C
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84934 |
| Колір виробника | синій |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653849347 |
| Тип пропозиції | Розпродаж |
| Довжина спини [см] | 55 |
| Код CN | 42010000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 84934 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Окружність талії [см] | 59 cm - 75 cm |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/2 |
| Чиста ширина продукту | 22.5 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 35.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.26 kg |
| Маса нетто | 0.26 kg |
| Висота коробки | 65 cm |
| довжина коробки | 46 cm |
| Вага коробки | 13 kg |
| Ширина коробки | 30 cm |
