Кусачки-кігтеріз для кігтів, 14 см, Kerbl
SKU
80073
- для маленьких і середніх кігтів
- з обмежувачем різання
- ергономічна ручка
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80073 |
| Код постачальника | 80073 |
| Код CN | 82130000 |
| Основний EAN-13 | 4018653216101 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/24/72/1728 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 1.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 0.097 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
| Висота коробки | 10.5 cm |
| довжина коробки | 38.5 cm |
| Вага коробки | 2.328 kg |
| Ширина коробки | 24 cm |
