Кусачки-кігтеріз для кігтів, 15 х 5 см, MagicBrush
SKU
80141
Підходять для всіх типів кігтів собак; Високоякісне лезо з нержавіючої сталі забезпечує безпечне та точне обрізання кігтів; З обмежувачем різання, знижує ризик занадто короткого обрізання кігтів; З блокуванням безпеки, коли не використовуються.
| Марка | MAGICBRUSH |
|---|---|
| Другий код | 80141 |
| Код постачальника | 80141 |
| Код CN | 82130000 |
| Основний EAN-13 | 4018653284889 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/24/48 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 20 cm |
| Чиста вага продукту | 0.109 kg |
| Маса нетто | 0.11 kg |
| Висота коробки | 19 cm |
| довжина коробки | 24 cm |
| Вага коробки | 2.775 kg |
| Ширина коробки | 22 cm |
