Кутовий туалет для клітки гризунів, 35 x 22 x 16 см, Kerbl
SKU
84176
- з пластику
- різні кольори (відправляються випадковим чином)
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84176 |
| Колір виробника | зелений |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 9003687168798 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 84176 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/48/576 |
| Чиста висота продукту | 16 cm |
| Чиста довжина продукту | 37 cm |
| Чиста вага продукту | 0.176 kg |
| Маса нетто | 0.18 kg |
| Чиста ширина продукту | 23 cm |
| Ширина коробки | 39 cm |
| Висота коробки | 41 cm |
| довжина коробки | 49 cm |
| Вага коробки | 8.448 kg |
