Кутовий туалет для клітки хом'яка, 16 x 11 x 8 см, Kerbl
SKU
82780
- пластик
- різні кольори (відправляються випадковим чином)
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82780 |
| Колір виробника | зелений |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653827802 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 82780 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/144/2160 |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 16.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.037 kg |
| Маса нетто | 0.04 kg |
| Чиста ширина продукту | 12.5 cm |
| Ширина коробки | 26 cm |
| Висота коробки | 33.5 cm |
| довжина коробки | 43 cm |
| Вага коробки | 5.328 kg |
