Лампа для знищувача комах Halley 2214/EcoKill Inox 2040, 20 Вт, синя, Kerbl
SKU
299813
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 299813 |
| Старий код SKU | 12-0096 |
| Код постачальника | 299813 |
| Основний EAN-13 | 5410288003610 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 85393110 |
| Країна походження | Włochy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/25/1250 |
| Чиста ширина продукту | 4 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 61 cm |
| Чиста вага продукту | 0.16 kg |
| Ширина коробки | 20.5 cm |
| Висота коробки | 20.5 cm |
| довжина коробки | 65.5 cm |
| Вага коробки | 4 kg |
| Маса нетто | 0.16 kg |
