Ланцюг для корів оцинкований, з вертлюгом, подвоєна довжина, 7 мм х 70 см, Kerbl
SKU
12102
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 12102 |
| Старий код SKU | 01-2223 |
| Код постачальника | 12102 |
| Основний EAN-13 | 4018653121023 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73158900 |
| Країна походження | Chiny |
| Діаметр | 7 mm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/500 |
| Чиста ширина продукту | 15 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 100 cm |
| Чиста вага продукту | 2.783 kg |
| Маса нетто | 2.78 kg |
