Ланцюг для корів оцинкований, з вертлюгом, з плоскими ланками, вдвічі збільшена довжина, 6 мм х 65 см, Kerbl
SKU
12121
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 12121 |
| Старий код SKU | 01-2231 |
| Код постачальника | 12121 |
| Основний EAN-13 | 4018653121214 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73158900 |
| Країна походження | Chiny |
| Діаметр | 6 mm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/10/200 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 44 cm |
| Чиста вага продукту | 2.025 kg |
| Ширина коробки | 20.5 cm |
| Висота коробки | 16.5 cm |
| довжина коробки | 34 cm |
| Вага коробки | 20.25 kg |
| Маса нетто | 2.03 kg |
