Ланцюг для корів оцинкований, з вертлюгом, з плоскими ланками, вдвічі збільшена довжина, 7 мм х 70 см, Kerbl
SKU
12122
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 12122 |
| Старий код SKU | 01-2232 |
| Код постачальника | 12122 |
| Основний EAN-13 | 4018653121221 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73158900 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/200 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 83 cm |
| Чиста вага продукту | 2.868 kg |
| Маса нетто | 2.87 kg |
