Ланцюг-зашморг для собак, 55 см x 3 мм, Kerbl
SKU
83375
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83375 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 9003687339013 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 73151200 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 83375 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Попередження | Należy zwrócić uwagę na przepisy prawne obowiązujące w danym kraju. |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/120 |
| Чиста ширина продукту | 2.5 cm |
| Чиста висота продукту | 0.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 53 cm |
| Чиста вага продукту | 0.075 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
| Висота коробки | 7 cm |
| довжина коробки | 21 cm |
| Вага коробки | 1.492 kg |
| Ширина коробки | 9 cm |
