Ланцюг-зашморг для собак, 63 см x 4 мм, Kerbl
SKU
83377
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83377 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 9003687339037 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 73151200 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 83377 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Попередження | Należy zwrócić uwagę na przepisy prawne obowiązujące w danym kraju. |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/72/864 |
| Чиста ширина продукту | 3 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 50.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.096 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
| Висота коробки | 7.5 cm |
| довжина коробки | 21 cm |
| Вага коробки | 1.86 kg |
| Ширина коробки | 12 cm |
