Ланцюг-зашморг для собаки, 35 см x 2 мм, Kerbl
SKU
83354
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83354 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653833544 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 73151200 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 83354 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Попередження | Należy zwrócić uwagę na przepisy prawne obowiązujące w danym kraju. |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/240 |
| Чиста ширина продукту | 3.5 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 35 cm |
| Чиста вага продукту | 0.032 kg |
| Маса нетто | 0.03 kg |
| Висота коробки | 7.5 cm |
| довжина коробки | 15 cm |
| Вага коробки | 0.384 kg |
| Ширина коробки | 8 cm |
