Ланцюги для нашийників для телят і молодняка, оцинковане покриття, 60 см х 5 мм, Kerbl
SKU
12462
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 12462 |
| Старий код SKU | 01-2190 |
| Код постачальника | 12462 |
| Основний EAN-13 | 4018653124628 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73159000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/30/1200 |
| Чиста ширина продукту | 2.5 cm |
| Чиста висота продукту | 1.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 60 cm |
| Чиста вага продукту | 0.37 kg |
| Ширина коробки | 20 cm |
| Висота коробки | 15 cm |
| довжина коробки | 34 cm |
| Вага коробки | 20.5 kg |
| Маса нетто | 0.37 kg |
