Ланцюги для телят, овець і кіз з вертлюгом, оцинковані, подовжені, 3 мм х 60 см, Kerbl
SKU
12108
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 12108 |
| Старий код SKU | 01-2224 |
| Код постачальника | 12108 |
| Основний EAN-13 | 4018653121085 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73158900 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/80/960 |
| Чиста ширина продукту | 4 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 70 cm |
| Чиста вага продукту | 0.306 kg |
| Ширина коробки | 22 cm |
| Висота коробки | 18 cm |
| довжина коробки | 30 cm |
| Вага коробки | 19.2 kg |
| Маса нетто | 0.31 kg |
