Ланцюги для телят, овець і кіз з вертлюгом, оцинковані, подовжені, 4 мм х 60 см
SKU
12110
| Другий код | 12110 |
|---|---|
| Старий код SKU | 01-2225 |
| Код постачальника | 12110 |
| Основний EAN-13 | 4018653121108 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73158900 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/25/1000 |
| Чиста ширина продукту | 3 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 60 cm |
| Чиста вага продукту | 0.546 kg |
| Ширина коробки | 20 cm |
| Висота коробки | 11 cm |
| довжина коробки | 34 cm |
| Вага коробки | 13 kg |
| Маса нетто | 0.55 kg |
