Ласощі для гризунів для домішок, 200 г, Kerbl
SKU
81815
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81815 |
| Код постачальника | 81815 |
| Код CN | 23099041 |
| Основний EAN-13 | 4018653222089 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/8 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 4.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 27.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.21 kg |
| Маса нетто | 0.21 kg |
| Вага коробки | 1.68 kg |
