Ласощі для гризунів гантель, 100 г, Kerbl
SKU
82872
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82872 |
| Код постачальника | 82872 |
| Код CN | 23099041 |
| Основний EAN-13 | 4018653828724 |
| Діаметр | 6 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/24/504 |
| Чиста ширина продукту | 25 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 11 cm |
| Чиста вага продукту | 0.175 kg |
| Маса нетто | 0.18 kg |
| Висота коробки | 10 cm |
| довжина коробки | 20 cm |
| Вага коробки | 0.525 kg |
| Ширина коробки | 18 cm |
