Ласощі для гризунів з різними смаками, 90 г, Kerbl
SKU
82869
- 3 х 2,5 см
- з зеленню, овочами та крупами
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82869 |
| Код постачальника | 82869 |
| Код CN | 23099041 |
| Основний EAN-13 | 4018653828694 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/8/64/1344 |
| Чиста ширина продукту | 9.5 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 19 cm |
| Чиста вага продукту | 0.1 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
| Висота коробки | 10 cm |
| довжина коробки | 20 cm |
| Вага коробки | 0.8 kg |
| Ширина коробки | 18 cm |
