Ласощі для гризунів з травами та зерном, 70 г, Kerbl
SKU
82867
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82867 |
| Код постачальника | 82867 |
| Код CN | 23099041 |
| Основний EAN-13 | 4018653828670 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/48/1008 |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 13 cm |
| Чиста вага продукту | 0.082 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
| Висота коробки | 10 cm |
| довжина коробки | 20 cm |
| Вага коробки | 0.492 kg |
| Ширина коробки | 18 cm |
