Ласощі для птахів із насіння, на шнурі, 15 см, Kerbl
SKU
82942
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82942 |
| Код постачальника | 82942 |
| Код CN | 23099041 |
| Основний EAN-13 | 4018653829424 |
| Діаметр | 15 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/24 |
| Чиста ширина продукту | 15 cm |
| Чиста висота продукту | 15 cm |
| Чиста довжина продукту | 3 cm |
| Чиста вага продукту | 0.65 kg |
| Маса нетто | 0.65 kg |
| Висота коробки | 10 cm |
| довжина коробки | 20 cm |
| Вага коробки | 1.95 kg |
| Ширина коробки | 18 cm |
