Ласощі для собак Cheese Trainer, зі смаком сиру, 150 г, Kerbl
SKU
80727
- м'ясо та субпродукти тваринного походження
- з овочами
- риба (мін. 4% лосося)
- мінерали
- зі смаком сиру
- у пакеті, що закривається
- без зерен
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80727 |
| Код постачальника | 80727 |
| Код CN | 23091031 |
| Основний EAN-13 | 4018653143421 |
| Діаметр | 0.8 cm |
| Виробник | Certoplast Technische Klebebänder GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Holandia |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/1296 |
| Чиста ширина продукту | 3.5 cm |
| Чиста висота продукту | 18 cm |
| Чиста довжина продукту | 13 cm |
| Чиста вага продукту | 0.161 kg |
| Маса нетто | 0.16 kg |
| Висота коробки | 17.5 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 1.932 kg |
| Ширина коробки | 13 cm |
