Ласощі для собак Junior Mix, печиво кісточки, 400 г, Kerbl
SKU
80719
- з зерна для міні-порід і цуценят
- з цукром
- олії та жири
- мінерали
- зі смаком ванілі
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80719 |
| Код постачальника | 80719 |
| Код CN | 23091031 |
| Основний EAN-13 | 4018653143346 |
| Виробник | Certoplast Technische Klebebänder GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Holandia |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/576 |
| Чиста ширина продукту | 6 cm |
| Чиста висота продукту | 23 cm |
| Чиста довжина продукту | 12 cm |
| Чиста вага продукту | 0.411 kg |
| Маса нетто | 0.41 kg |
| Висота коробки | 17 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 4.932 kg |
| Ширина коробки | 30 cm |