Ласощі для собак, копчені легені, 250 г, Kerbl
SKU
84887
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84887 |
| Код постачальника | 84887 |
| Код CN | 05119985 |
| Основний EAN-13 | 4018653848876 |
| Ємність/Об'єм | 250 g |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Indie |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/400 |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 22 cm |
| Чиста вага продукту | 0.272 kg |
| Маса нетто | 0.27 kg |
| Висота коробки | 26 cm |
| довжина коробки | 56 cm |
| Вага коробки | 6.594 kg |
| Ширина коробки | 36 cm |
