Ласощі для собак, куряче філе на кальцієвій паличці, 100 г, Kerbl
SKU
80709
- вміст м'яса мін. 61%
- довжина: прибл. 13–15 см
- в упаковці з замком
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80709 |
| Код постачальника | 80709 |
| Код CN | 23091051 |
| Основний EAN-13 | 4018653943847 |
| Ємність/Об'єм | 100 g |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/48/1440 |
| Чиста ширина продукту | 12.5 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 25 cm |
| Чиста вага продукту | 0.136 kg |
| Маса нетто | 0.14 kg |
| Висота коробки | 23 cm |
| довжина коробки | 45 cm |
| Вага коробки | 7.111 kg |
| Ширина коробки | 38.5 cm |
