Ласощі для собак Meatballs, палички з куркою, 250 г, Kerbl
SKU
80722
- з зерна
- з м'яса та продуктів тваринного походження (мін. 4% курки)
- екстракти рослинного білка
- цукор
- олії та жири
- мінерали
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80722 |
| Код постачальника | 80722 |
| Код CN | 23091031 |
| Основний EAN-13 | 4018653143377 |
| Виробник | Certoplast Technische Klebebänder GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Holandia |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/1020 |
| Чиста ширина продукту | 2.5 cm |
| Чиста висота продукту | 26 cm |
| Чиста довжина продукту | 10 cm |
| Чиста вага продукту | 0.257 kg |
| Маса нетто | 0.26 kg |
