Ласощі для собак Pet Rewards, з бараниною, 150 г, Kerbl
SKU
80726
- з м'яса та продуктів тваринного походження (мін. 4% баранини)
- з овочами
- мінерали
- у закриваючому пакеті
- без зерен
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80726 |
| Код постачальника | 80726 |
| Основний EAN-13 | 4018653143414 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Код CN | 23091031 |
| Країна походження | Holandia |
| Діаметр | 0.8 cm |
| Виробник | Certoplast Technische Klebebänder GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/1296 |
| Чиста ширина продукту | 3.5 cm |
| Чиста висота продукту | 18 cm |
| Чиста довжина продукту | 13 cm |
| Чиста вага продукту | 0.161 kg |
| Ширина коробки | 13 cm |
| Висота коробки | 17.5 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 1.932 kg |
| Маса нетто | 0.16 kg |
