Ласощі для собак Pet Rewards, з лососем, 150 г, Kerbl
SKU
80725
- з овочами
- риба (мін. 4% лосося)
- мінерали
- у закриваючому пакеті
- без зерен
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80725 |
| Код постачальника | 80725 |
| Код CN | 23091031 |
| Основний EAN-13 | 4018653143407 |
| Виробник | Certoplast Technische Klebebänder GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Holandia |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/1296 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 19 cm |
| Чиста вага продукту | 0.208 kg |
| Маса нетто | 0.21 kg |
| Висота коробки | 11.5 cm |
| довжина коробки | 43.5 cm |
| Вага коробки | 2.63 kg |
| Ширина коробки | 19 cm |
