Ласощі для собак, смужки філе качки, 100 г, Kerbl
SKU
80708
- вміст м'яса мін. 90%
- довжина: близько 13–15 см
- високий вміст білка
- в упаковці з замком
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80708 |
| Код постачальника | 80708 |
| Код CN | 23091011 |
| Основний EAN-13 | 4018653943830 |
| Ємність/Об'єм | 100 g |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/8/48/1152 |
| Чиста ширина продукту | 27 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 12.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.122 kg |
| Маса нетто | 0.12 kg |
| Висота коробки | 22 cm |
| довжина коробки | 44 cm |
| Вага коробки | 5.856 kg |
| Ширина коробки | 38 cm |
