Ласощі для собак, сушені яловичі шлунки, 200 г, Kerbl
SKU
84101
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84101 |
| Код постачальника | 84101 |
| Код CN | 05040000 |
| Основний EAN-13 | 4018653841013 |
| Ємність/Об'єм | 200 g |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Indie |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/48/864 |
| Чиста ширина продукту | 22.5 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 30.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.213 kg |
| Маса нетто | 0.21 kg |
| Висота коробки | 40 cm |
| довжина коробки | 56 cm |
| Вага коробки | 10.224 kg |
| Ширина коробки | 33 cm |
