Ласощі для собак, сушені яловичі шлунки, 500 г, Kerbl
SKU
84102
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84102 |
| Код постачальника | 84102 |
| Основний EAN-13 | 4018653841020 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Код CN | 05040000 |
| Країна походження | Indie |
| Ємність/Об'єм | 500 g |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/480 |
| Чиста ширина продукту | 25 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 37 cm |
| Чиста вага продукту | 0.535 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
| Висота коробки | 38 cm |
| довжина коробки | 59 cm |
| Вага коробки | 14.487 kg |
| Маса нетто | 0.54 kg |
