Ласощі для собак, свинячі вуха, 200 г, 5 шт, Kerbl
SKU
84100
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84100 |
| Код постачальника | 84100 |
| Код CN | 05119985 |
| Основний EAN-13 | 4018653841006 |
| Ємність/Об'єм | > 200 g |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/25/500 |
| Чиста ширина продукту | 18 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 19 cm |
| Чиста вага продукту | 0.235 kg |
| Маса нетто | 0.24 kg |
| Висота коробки | 34 cm |
| довжина коробки | 58.5 cm |
| Вага коробки | 6.644 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
