Ласощі для собак, свинячі вуха, 400 г, 10 шт, Kerbl
SKU
84108
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84108 |
| Код постачальника | 84108 |
| Код CN | 05119985 |
| Основний EAN-13 | 4018653841082 |
| Ємність/Об'єм | > 400 g |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/400 |
| Чиста ширина продукту | 25 cm |
| Чиста висота продукту | 7.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 45 cm |
| Чиста вага продукту | 0.45 kg |
| Маса нетто | 0.45 kg |
| Висота коробки | 35 cm |
| довжина коробки | 58 cm |
| Вага коробки | 9 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
