Ласощі для собак, свинячі вуха, 400 г, Kerbl
SKU
84893
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84893 |
| Код постачальника | 84893 |
| Код CN | 05119985 |
| Основний EAN-13 | 4018653848937 |
| Ємність/Об'єм | 400 g |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/25/500 |
| Чиста ширина продукту | 25 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 45 cm |
| Чиста вага продукту | 0.4 kg |
| Маса нетто | 0.4 kg |
| Висота коробки | 33 cm |
| довжина коробки | 58 cm |
| Вага коробки | 10 kg |
| Ширина коробки | 39 cm |
