Ласощі для собак Trainer Bones, кісточки з куркою, 200 г, Kerbl
SKU
80717
- з зерна
- з м'яса та продуктів тваринного походження (мін. 4% курки)
- олії та жири
- мінерали
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80717 |
| Код постачальника | 80717 |
| Код CN | 23091031 |
| Основний EAN-13 | 4018653143322 |
| Виробник | Certoplast Technische Klebebänder GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Holandia |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/1020 |
| Чиста ширина продукту | 4.5 cm |
| Чиста висота продукту | 20 cm |
| Чиста довжина продукту | 11.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.207 kg |
| Маса нетто | 0.21 kg |
| Висота коробки | 19 cm |
| довжина коробки | 44 cm |
| Вага коробки | 2.484 kg |
| Ширина коробки | 12 cm |
