Ласощі для собак Trainer Mix, кісточки, 500 г, Kerbl
SKU
80721
- кубики пластівців
- з куркою (4%), бараниною (4%), рубцем і лососем (4%)
- містить олії, жири та мінерали
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80721 |
| Код постачальника | 80721 |
| Код CN | 23091031 |
| Основний EAN-13 | 4018653143360 |
| Виробник | Certoplast Technische Klebebänder GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Holandia |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/8/720 |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Чиста висота продукту | 13 cm |
| Чиста довжина продукту | 12 cm |
| Чиста вага продукту | 0.537 kg |
| Маса нетто | 0.54 kg |
| Висота коробки | 26 cm |
| довжина коробки | 25 cm |
| Вага коробки | 4.296 kg |
| Ширина коробки | 25 cm |
