Ласощі для собак Tubidog, паштет з лосося, 75 г, тюбик, Kerbl
SKU
86320
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 86320 |
| Код постачальника | 86320 |
| Код CN | 23091011 |
| Основний EAN-13 | 4260198529301 |
| Виробник | Hansepet Heimtierbedarf GmbH & Co. KG |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/2304 |
| Чиста ширина продукту | 5.2 cm |
| Чиста висота продукту | 3.2 cm |
| Чиста довжина продукту | 14.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.086 kg |
| Маса нетто | 0.09 kg |
| Висота коробки | 9 cm |
| довжина коробки | 28 cm |
| Вага коробки | 1.14 kg |
| Ширина коробки | 15 cm |
