Ласощі для собак Tubidog, печінкова ковбаса, 75 г, тюбик, Kerbl
SKU
86321
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 86321 |
| Код постачальника | 86321 |
| Код CN | 23091090 |
| Основний EAN-13 | 4260198528700 |
| Виробник | Hansepet Heimtierbedarf GmbH & Co. KG |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/2304 |
| Чиста ширина продукту | 3 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 14 cm |
| Чиста вага продукту | 0.086 kg |
| Маса нетто | 0.09 kg |
| Висота коробки | 10 cm |
| довжина коробки | 29 cm |
| Вага коробки | 1.132 kg |
| Ширина коробки | 15 cm |
