Латунне з'єднання шланга з краном, Kerbl
SKU
2941/1
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2941/1 |
| Старий код SKU | 10-5435 |
| Код постачальника | 2941/1 |
| Основний EAN-13 | 4018653700907 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84369900 |
| Країна походження | Pakistan |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100 |
| Чиста ширина продукту | 6.5 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 14 cm |
| Чиста вага продукту | 0.075 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
