Ленточна завіса з ПВХ, 30 см х 225 см х 3 мм, 1 шт, Kerbl
SKU
291163
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 291163 |
| Старий код SKU | 10-6000-001 |
| Код постачальника | 291163 |
| Основний EAN-13 | 4018653937433 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/30 |
| Чиста ширина продукту | 32 cm |
| Чиста висота продукту | 10 cm |
| Чиста довжина продукту | 84 cm |
| Чиста вага продукту | 2.78 kg |
| Ширина коробки | 31 cm |
| Висота коробки | 9 cm |
| довжина коробки | 110 cm |
| Вага коробки | 2.634 kg |
| Маса нетто | 2.78 kg |
