Ленточні штори з ПВХ проти мух, комплект, Kerbl
SKU
291165
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 291165 |
| Основний EAN-13 | 4018653988091 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 291165 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/16 |
| Чиста ширина продукту | 32.5 cm |
| Чиста висота продукту | 12 cm |
| Чиста довжина продукту | 111 cm |
| Чиста вага продукту | 16 kg |
| Маса нетто | 16 kg |
| Ширина коробки | 37 cm |
| Висота коробки | 13 cm |
| довжина коробки | 111 cm |
| Вага коробки | 13.693 kg |
