Леза скальпеля Swann-Morton, 24, Kerbl
SKU
22161
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22161 |
| Старий код SKU | 09-2024 |
| Код постачальника | 22161 |
| Основний EAN-13 | 4018653221617 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 90189084 |
| Країна походження | Wielka Brytania |
| Виробник | Swann-Morton Limited |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100/10000 |
| Чиста ширина продукту | 3 cm |
| Чиста висота продукту | 0.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 9.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.007 kg |
| Ширина коробки | 9.5 cm |
| Висота коробки | 3.5 cm |
| довжина коробки | 10 cm |
| Вага коробки | 0.15 kg |
| Маса нетто | 0.01 kg |
