Лежак для цуценят, 45 х 40 х 20 см, бірюзовий, Kerbl
SKU
80446
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80446 |
| Колір виробника | білий/бірюзовий |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 4018653254165 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 63079098 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80446 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/80 |
| Чиста висота продукту | 20 cm |
| Чиста довжина продукту | 45 cm |
| Чиста вага продукту | 0.22 kg |
| Маса нетто | 0.22 kg |
| Чиста ширина продукту | 40 cm |
| Ширина коробки | 78 cm |
| Висота коробки | 58 cm |
| довжина коробки | 80 cm |
| Вага коробки | 4.4 kg |
