Лежак для котів і собак Chiara, 55 х 45 х 18 см, чорний/сірий, Kerbl
SKU
80361
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80361 |
| Колір виробника | чорний/сірий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653943717 |
| Код CN | 63079098 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80361 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/36 |
| Чиста висота продукту | 18 cm |
| Чиста довжина продукту | 55 cm |
| Чиста вага продукту | 1.002 kg |
| Маса нетто | 1 kg |
| Чиста ширина продукту | 45 cm |
| Ширина коробки | 47 cm |
| Висота коробки | 56 cm |
| довжина коробки | 57 cm |
| Вага коробки | 6.012 kg |
