Лежак для котів і собак Samuel, 50 х 40 х 15 см, сірий, Kerbl
SKU
81315
- м'яка плюшева внутрішня частина
- зовнішня сторона з тканини
- 100% поліестер
- можна прати при 30°C
- з двосторонньою подушкою
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81315 |
| Колір виробника | темно-сірий/сірий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653927274 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 63079098 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 81315 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/48 |
| Чиста висота продукту | 12 cm |
| Чиста довжина продукту | 50 cm |
| Чиста вага продукту | 0.62 kg |
| Маса нетто | 0.62 kg |
| Чиста ширина продукту | 37 cm |
| Ширина коробки | 51 cm |
| Висота коробки | 50 cm |
| довжина коробки | 80 cm |
| Вага коробки | 7.44 kg |
